Coaching on inspireeriv ja loominguline partnerlus, mis toetab Sinu ja Su meeskonna nii isiklikku kui ka professionaalset arengut ning toimetulekut muutustega.

“Me elame VUCA maailmas, mis tähendab, et iga meie päev on heitlik, ebakindel, keerukas ja ebamäärane” kirjutab “Teekond liidriks” arenguprogrammi üks koolitajatest, Evelyn Soidla oma viimases blogis “Mis on integraalne juhtimine kui tulevikujuhtimine?”. Evelyn kasutabki oma coachingu sessioonides Ken Wilberi teoorial põhinevat integraalset lähenemist, mis hõlmab erinevaid arusaamu, teooriaid ja praktikaid ning kasutab väga tõhusat AQAL mudeli nelja dimensiooni. See võimaldab kaardistada indiviidi, meeskonna ja organisatsiooni hetkeseisu ja välja selgitada arengupotentsiaal, kuhu on võimalik edasi minna. Kui soovitud sihid ja eesmärgid on seatud, aitab Evelyn coachina Sul toetada teadlikke tegevusi nende saavutamiseks.

“Coachingu metoodika ja tehnikad tuginevad mõtteviisile, et iga inimene on ekspert oma elus ja tajub ise, mis on tema isiklikus ja tööelus ettetulevate takistuste lahendamiseks vajalik. Sageli on lahendused ilmselged, kuid inimesel ei pruugi olla oskust neid märgata. Sellistes olukordades on abiks coach, kelle roll on aidata klienti eri tehnikate abil neid lahendusi märgata ning inspireerida teda tegutsema.” (International Coach Federation Estonia)

Allan kasutab lahenduste nägemiseks tegevuslikke ja loovmeetodeid, sh psühhodraamat, mis aitab Sul ja Sinu meeskonnal näha iseennast ja oma tööalast käitumist nö kõrvaltvaataja pilgu läbi ning avastada seeläbi uusi tegutsemisviise soovitud tulemuste saavutamiseks. Varasemate käitumisviiside läbi mängimine, vastasrollis olemise kogemine või olukorra “peeglist” vaatamine aitab anda tähenduse nii oma edulugudele kui ka eksimustele. Allan toob niisiis sellesse õppimise ja enesearengu protesessi tegevusliku perspektiivi.

Evelyn Soidla

EP Consulting Services OÜ

Reg.nr: 12547040

Koru põik 3-1

Alliku küla, Saue vald

+3725029443

evelyn.soidla@epconsulting.ee 

Allan Kaljakin

Inspirvisioon OÜ

Reg.nr: 16053263

Tornimäe 7

Tallinn 1045

+3725282291

allan@allankaljakin.eu